DGM Østlandet

DSCF5753 kvadrat

Geir Dugan

CEO, Oslo

epost: geir@dgm.no

Telefon: 95 25 33 01

Glenn Pettersen

Dangerous Goods Expert 

epost: glenn@dgm.no

Telefon: 95 25 33 04 

Kim Daniel Dugan

Dangerous Goods Expert 

epost: kim@dgm.no

Telefon: 95 25 33 06

Rune Førsund

Key Account Manager, OSLO

epost: rune@dgm.no

Telefon: 90 03 02 22

DSCF5767 kvadrat

Ken Narverud

Dangerous Goods Expert 

epost: ken@dgm.no

Telefon: 95 25 33 02

IMG_0448

Thomas Øverheim

Dangerous Goods Expert 

epost: thomas@dgm.no

Telefon: 95 25 33 08

DGM Consult

Kopi av DSCF5728 kvadrat

Anders Hansen

Consultant, DGM Consult

epost: anders@dgm.no

Telefon: 95 25 32 72

Hagen Gutbier

Consultant, DGM Consult

epost: hagen@dgm.no

Telefon: 95 25 33 05

DGM Vestlandet

DSCF4825 kvadrat

Frode Enoksen

CEO, Stavanger

epost: frode@dgm.no

Telefon: 97 09 33 32

DSCF4808 kvadrat

Knut Henrik Kulleseid

Key Account Manager, SVG

epost: kulli@dgm.no

Telefon: 91 54 75 55

Jo Andre Rasmussen

Dangerous Goods Expert 

epost: joi@dgm.no

Telefon: 99 56 17 58

Mariell Larsen

Dangerous Goods Expert 

epost: mariell@dgm.no

Telefon: 97 73 90 41

DSCF5805 kvadrat

Arthur Iversen

Avdelingsleder Bergen

epost: arthur@dgm.no

Telefon: 48 03 56 20

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Marte Sævig Lyngbø

Dangerous Goods Expert 

epost: marte@dgm.no

Telefon: 46 92 47 39

Morten Kvia

Dangerous Goods Expert 

epost: morten@dgm.no

Telefon: 91 61 90 54

DGM Midt

Håvard 1-1

Håvard Dalen

Avdelingsleder Stjørdal

epost: haavard@dgm.no

Telefon: 95 25 32 70